Doğallığı seviyorsunuz ve evinizin banyosunda doğal bir dekorasyon oluşturmak istiyorsunuz ve diyorsunuz ki birazda klasik olsun o halde evinizin banyosunun dekorasyonunu ahşap malzemelerle süsleyebiliriz. Ayrıca banyonuzda doğanın ışıltılarını yansıtabileceğiniz renklerde kullanarak otantik bir mekan oluşturarak banyonuza yepyeni bir hava katabiliriz.

Hayır ben banyomda modern bir tarz yaratmak istiyorum benim bu şekilde daha fazla hoşuma gidiyor derseniz eğer banyonuzda metal ve ahşabı birleştirebiliriz. Banyonuzun bir köşesinde metalden oluşmuş aksesuarlar, vitrifiyeler ve bunlara ilave aynalı dolaplar banyonuzda modern tarzınızı yaratmanız için yeterli malzemelerdir. Bu durumda seçeceğiniz armatürlerde dekorasyonunuza uygun modern tarzı yansıtmalıdırlar….Yok ben evimin banyosunda daha klasik bir dekorasyon istiyorum bana bunun için bir öneri sunar mısınız derseniz biz sizlere bu durumda koyu renklerden oluşmuş ahşap mobilyaları banyonuzda tercih etmenizi öneririz. Bunlara uygun olarak yer döşemelerinizi de granitten oluşturursanız kesinlikle çok hoş bir klasik dekorasyon görüntüsü oluşturacağız. Tabi ki armatürlerinizi ve bataryalarınızı da klasik tarzda seçmek kaydı ile.

Banyonuzda lavoba seçimi çok önemlidir. Banyonuz hangi tarzı yansıtırsa yansıtsın çanak bir lavabo seçimi yapmanız hem dekorasyonunuza renk katacak hem de sizlere ayrıcalıklar sağlayacaktır. Eğer banyonuzda hiç bir zaman doğallıktan vazgeçmem diyorsanız o zaman hasırdan çamaşır sepetleri banyonuzda kesinlikle olmalı diyoruz. …Banyo duvarları için vinel desenli duvar kağıtları kullanım açısından son derece şık bir görünüm oluşturacağız. Klasik ve modern tarzı yansıtmanızdaki en önemli etkenlerden biride banyo aksesuarları dekorasyonunuza uygun seçilmeleri son derece önemlidir. Tüm bu aksesuarları sizlere AR-GE YAPI farkıyla ve şıklığıyla temin ediyoruz.Sohbete başla...
Size nasıl yardımcı olabiliriz.